Hakkımda

1987 İzmir doğumluyum. İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Eski Çağ Dilleri ve Kültürleri Bölümü, Latin Dili ve Edebiyatı Ana Bilim Dalı’nda bitmek bilmeyen (ve bu gidişle bitemeyecek olan) bir lisansım var. Bugüne kadar pek çok farklı iş dalında çalışmış olsam da uzun bir süredir bilişim sektöründe Sistem Uzmanı olarak, gösteri sektöründe ise FoH Operatörü olarak çalışmaktayım.

Bir müzik severim.

Görkem’in Defteri – gorkemtekiner.com

Aslında 3 yıl önce başladığım bu blog, o zamanlar bir heyecanla bir kaç adım ileriye gitmiş olsa da o dönem var olan yoğunluğumdan ötürü benim için bir türlü gereken öneme kavuşamadı ve yerinde sayıp durdu. Nitekim son bir yılını da kapalı olarak geçiren blog’umu konsept olarak elden geçirip, tasarım anlamında da sadeleştirip, okumaya daha uygun hale getirip siz değerli okuyucuların beğenisine açmış durumdayım.

Yaptığım işlerle ilgili içerik hazırlamayı sadece işlere bırakıp müzik, sinema, tiyatro, edebiyat gibi hayatımın önemli bir bölümünü oluşturan, kimi zaman hobi kimi zaman ise iş olarak ele aldığım alanlarla ilgili fikirlerimi, kalıplara bağlı kalmadan daha geniş perspektiflerden paylaşmayı hedeflediğim bu blog’da sizlerle son derece farklı renklerden şeyler kazandırmaya çalışıyor olacağım.

Umarım benim yazarken aldığım keyfi sizler de okurken alabilirsiniz.

Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.

9 Temmuz 2018

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön